Jak dbać o swoje piękno w domu

0

Co musisz wyglądać świetnie w naszym życiu burzliwy i wrażeń? Czasami za opiekę nad ich wygląd bardzo mało czasu.

I bardzo dobra pomoc receptur kosmetyki domowej roboty. Dużo ich i obejmują wszystkie pokarmy, które jemy.

Spójrzmy na kilka z tych receptur.

Dla start do kilku prostych wskazówek.

  1. produkty można używać tylko tych, dla których masz nie alergii.
  2. nie należy stosować maski i oczyszczanie kremy wokół oczu. Istnieją specjalne kremy.
  3. Maska powinna być stosowana tylko na czystą twarz.
  4. nie przechowywać maski. Muszą być przygotowane bezpośrednio przed użyciem.

Następnie, Oto niektóre przepisy na maseczki, które jest bardzo łatwe do przygotowania, i nadaje się do wszystkich rodzajów skóry.

Po pierwsze oczyścić skórę.

  1. Oczyszczanie za pomocą oleju roślinnego. Nasącz wacik w gorącej wodzie, a następnie zanurzyć w oleju. Można użyć dowolnego oleju. Wacikiem do wycierania twarzy i szyi.

Następnie usunąć olej z wacikiem zamoczonym w herbaty lub wody, do którego jest dodawany sok z cytryny lub pomarańczy.

maseczka do twarzyOczyszczania przy użyciu płatki owsiane. Płatki, które należy zmielić w Młynku do kawy lub szlifierka. Wymieszać jedną łyżkę kwasu borowego lub ze szkła sodowego z ziemi płatków, wymieszać. Wziąć łyżkę mieszanki, dodać kwaśnego mleka lub wody tak, że okazał się być mielone i stopniowo nakładaj na szyi i twarzy. Następnie umyć ciepłą wodą i opłucz twarz chłodną wodą zakwaszonego lub solone.

Teraz stosować maski na twarzy.

Maska, która odmładza.

Na drobnej tarce ruszt jeden ziemniak surowy, dodać żółtka i trzy łyżki piwa. Wszystko wymieszać i stosować na twarz na około 10 minut. Po tym umyć chłodną wodą.

Maska tonizująco na skórę.

Wytrzyj jabłko i marchew i wymieszać je w równych ilościach. Nałóż mieszaninę 15 minut na skórze. Następnie umyj twarz wodą, do której dodaje się trochę soku z cytryny.

Pielęgnacja włosów.

Nałóż na włosy kefir lub jogurt. Masaż głowy z okrężnymi ruchami. Pokrycie głowy folii z polietylenu i bind na szczycie ręcznikiem lub chustką. Przytrzymaj maski 15 minut, a następnie umyć włosy szamponem.

Teraz dbać o swoje oczy.

Wymieszać łyżkę starte surowe ziemniaki, mąka pszenna, łyżeczki i łyżkę mleka. Umieścić Tę mieszaninę na małe kawałki. Umieszczać maski na dolnej części oka. Przytrzymaj je około 15 minut.

Wszystkich tych przepisów można używać w domu. Dużo wysiłku i kosztów, nie potrzebują.

Aby wybrać szampon, użyj prostej zasadzie: uważnie przeczytaj tekst na opakowaniu i używaj szamponu, który jest przeznaczony dla Twojego rodzaju włosów i analizować wyniki, jeśli zaczniesz korzystać. Pozytywne wyniki można uznać za szamponu włosy czyste, brak tłuszczu na nich, połysk włosów po wysuszeniu, dobry łatwy czesanie i posłuszeństwo, brak podrażnienia skóry głowy. Aby zrozumieć, co ten szampon nie pasuje, tylko jeden podwójny używasz, ale aby dojść do wniosku, że to tylko Szampon dla Ciebie — należy użyć je regularnie co najmniej kilka tygodni. Ponadto dobry szampon powinien strzelać elektryczności statycznej z włosami, a co najważniejsze — zrekompensować białka, wilgoci i substancji odżywczych. Twierdzenie, że szampon od czasu do czasu to jest konieczne do zmiany — MIT: Jeśli znalazłeś sobie szampon, że jesteś w pełni zadowolony, zmień go na innego koszty tylko w przypadku zmiany w stan Twoich włosów.

Układ odżywka, maska i szampon

Po umyciu włosów szamponem jest polecany do stosowania na włosy odżywki. On wykonuje kilka funkcji: ułatwia suszenie i czesanie Twój elastyczność włosów. Lepiej stosować szampon i odżywka marki — oni odpowiadają sobie wzajemnie w skład i działania pomocy płukania skutecznie uzupełnia działanie szamponu. Kombinacja różnych linii szampon i płyn do płukania nie przynosi włosy zastosowań i w niektórych przypadkach może nawet prowadzić do reakcji alergicznych. Często zawierały w szampon odżywka 2 w 1, ale ta opcja pole: indywidualne użytkowanie płukania pomocy bardziej efektywnie.

maska na włosachAby naprawić zniszczone włosy są specjalne narzędzia do szybkiego leczenia — były płynne włosy, mają działanie regenerujące i odżywcze na mieszki włosowe i są przeznaczone do działania szybkie i łatwe odzyskiwanie.

Maski

Na dłużej, pełniejsze i głębsze działanie terapeutyczne są maski — stosowane są na włosach przez 15-20 minut 1 – 2 razy w tygodniu.

To jest bardzo ważne, aby zrozumieć że Pielęgnacja włosów jak opieka dla innych części ciała, jest to lekcja życia. Nie dbasz o włosy jeden lub dwa i następnie zapomnieć o nim, nadzieję, że są one teraz do końca życia będzie zdrowy. Być zgodne i nie pozostawić włosy bez opieki.

Zapisz

Zapisz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

fourteen + 17 =