Jak przyciemnić włosy bez farbowania

0

W tej konkretnej pewno ludowych potraw przy użyciu naturalnych produktów sprawi, że fryzura jest ciemniejszy.

Naturalnie jestem rzeczywiście ciemności światło brązowy. I cały czas myślałem, że mój naturalny odcień, jak również zacienione, więc chciałem uzyskać bliżej do brunetka lub nawet nadać włosom odcień pyszne czekolady.

Ze względu na fakt, że można nie pokazuję zdrowe i mocne włosy, więcej rozpieszczanie ich powłok chemicznych byłem niechętny. Potem zacząłem się, szukając różnych sposobów tworzenia włosów różne kolory trochę ciemniejsze i bogatsze.

Popularne henna wykonywane nie zachęci mnie zaufanie choć i podkreślają, że to jest nieszkodliwe. Ale wydaje mi się, nadal pojawia się nawet więcej jak powłoki, który trudno zwiększa moje włosy.

pewien tona literatury, dowiedziałem się, że istnieje kilka elementów, w naturalnych barwników, które nie tylko słabe włosy, ale także wzmocnić je. „Tylko to, co muszę mieć! -domniemanie I poszedł inspekcji tych zasobów na własną.

I, wiecie, to faktycznie działa! Oczywiście, jak pozbyć się brunetka I przeprowadzane nie, jeszcze moje włosy się stało się szczególnie ciemniej, jaśniej i również uzyskać pyszne czekolady błyszczący odcień.

Teraz mam zamiar pokazać wam najbardziej udanych, a także łatwe danie dla przyciemnianie włosów w domu.

Wszystkich naturalnych rozwiązań z pewnością z pewnością nie jedynie, że Twoje włosy ciemniejsze, jeszcze z powodzeniem początkowe siwych włosów.

Kawy jak również jak czarna herbata ziołowa

sposoby na naturalne farbowanieKawa jest rzeczywiście błogosławieństwem dla pań, które pragną utrzymać piękno. Wiele zrozumieć, że zarośla kawy pomieszczeń jest rzeczywiście fantastyczne narzędzie, które sprawia, że warstwa skóry ciała i skóry gładkie, jedwabiste, jak również miękkie. Ale włosy mogą korzystać z tego produktu.

ZAPARZYĆ kawę i czarną herbatę. Stoją, aż płyn całkowicie się ochłodzi. Umyj włosy, jak możesz zwykle przeprowadzenia, a także przetrzyj wraz z ręcznikiem. Po tym Porada, wychodzisz z wanny i również wypłukać włosy z zanurzony kawy lub herbaty ziołowe (filtr wstępny cieczy).

Do uzyskania efektu znacznie bardziej widoczne, umieścić ziołowe herbaty lub kawy w szerokiej misce, a także umieścić go w jej włosy na kilka chwil. Im dłużej trzymają się z pewnością tam, dużo lepiej, co będzie odświeżenia.

Po tej procedurze delikatnie umyć fale fajne (ale nie na pewno fajne) wody, DAB z ręcznikiem i sprawiają, że możliwe do naturalnego wyschnięcia. Umyj włosy z ziołową herbatę lub kawę nawet chwili w tygodniu- i otrzymasz wspaniały ciemniejszy odcień.

Orzechy włoskie

To jest mój preferowany produkt do koloru włosów. Od szczególne znaczenie do niego można wyjaśnić z pewnością nie wystarczy pomocne, ale podobnie bo naprawdę kocham do spożywania jakiegokolwiek rodzaju migdałów. W związku z tym ten przydatny produkt, w typ przypominający ludzki mózg jest konsekwentnie na moim kuchennym.

Prosimy pamiętać, że orzech ma organicznych kolor, który może szybko ciemnieją z pewnością nie wystarczy włosy i dłonie, więc to jest rzeczywiście bardzo zaleca się wykorzystać rękawice.

kilka sosen, a także wraz z, zanurzyć je w parze wody przez 15-25 minut. Następnie umożliwiają odświeżenie, napięcie bulionu, spłucz włosy jak również naciśnij nadmiar cieczy, po które umieszcza na czubku głowy lub umieścić na klinicznej Limit. Po 30 minutach, kiedy włosy są suche, umyć je wodą o miejsca wszystkie temp, jak również całkowicie suche normalnie.

Szałwia

naturalny wygląd włosów przyciemnionychWyciąg z ziół leczniczych powłok siwe włosy, zastosować go przy ten bardzo najmniejszy, gdy miesiąc.

1/2 szklanki suszonych się wrzucać do wrzącej wody i również wyłączyć piec. Zezwalaj na rosół jest rzeczywiście zorganizowany 7-8 min. Po tym że szczep i również wypłukać włosy po zwykłym szamponem.

Razu pozostałości z bulionu przeprowadzenia spłukuj i również zamontować loki do upewnij się, że wykonują nie kolidują ze sobą i, jako przykład, wziąć kąpieli tonizujące wraz z oceanu sodu, a także słodki zapach oleju. Następnie umyć skórę głowy z wody o temp przestrzeń.

Ocet, a także sos sojowy

Przyznaję, nie udało mi się naprawdę takie jak ten składnik z powodu jego mocny zapach, ale, na szczęście, był włosy za długo trzyma. Tak więc, jeśli zgadzasz się obijać kilka chwil, bo elegancja, spróbuj tego przepisu.

Wymieszać 1/2 kubka octu i 1/2 szklanki soi produkty sos zdobyć skroplonego wlać dobrze utrzymany, wilgotne włosy i następnie umyć je z procentem od zimnej wody.

Pozwalają na swoje fale zawsze będzie faktycznie dobrze wyważony i również dobry!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

3 × five =