Najlepsze fałszywe rzęsy dla osób z kręconymi włosami

Najlepsze fałszywe rzęsy dla osób z kręconymi włosami

Wybór odpowiedniego False Eyelashes dla Ciebie zależy od unikalnych cech twarzy i rodzaju wyglądu, który chcesz osiągnąć. Jeśli masz kręcone włosy, najlepsze rzęsy dla Ciebie będą te, które są miękkie i lekkie.

C+ curl

W zależności od kształtu oka i naturalnych rzęs, należy rozważyć, które z najlepszych sztucznych rzęs dla osób z kręconymi włosami będą Ci potrzebne. Wybór najlepszych fałszywych rzęs dla osób z kręconymi rzęsami jest dużo jak wybór najlepszych fałszywych rzęs dla prostych rzęs. Musisz rozważyć kształt i długość swoich naturalnych rzęs, a następnie wybrać najlepsze fałszywe rzęsy dla swoich potrzeb.

Na przykład, jeśli masz okrągłą twarz i krótkie naturalne rzęsy, powinnaś zdecydować się na grubsze sztuczne rzęsy. Jeśli masz kapturowe oko i małe naturalne rzęsy, powinnaś zdecydować się na bardziej podkręcone rzęsy. Możesz też wybrać zestaw hybrydowy złożony z kilku różnych podkręceń.

Najlepsze sztuczne rzęsy dla osób z podkręconymi naturalnymi rzęsami to takie, które mają odpowiednie podkręcenie dla Twojego kształtu oka i rozmiaru rzęs. Jeśli masz okrągłe oko, możesz chcieć rozważyć bardziej konserwatywny curl. Jednakże, jeśli masz oko kapturowe, będziesz chciał użyć najlepszego loku przedłużenia rzęs, który da Twoim oczom pełniejszy wygląd.

Można również mieszać i dopasowywać różne loki, aby osiągnąć wygląd, który jest wyjątkowy dla Ciebie. Na przykład, możesz użyć kombinacji loków CC i C+ w swoich przedłużanych rzęsach, aby uzyskać bardziej dramatyczny efekt. Możesz jednak zrezygnować z loczka C+, jeśli masz ciężkie rzęsy w dół.

Możesz również dodać CC lub D curl do swoich naturalnych rzęs, aby dodać objętości i stworzyć dodatkowy czynnik oomph. Należy jednak wybrać te loki CC i D, które najlepiej pasują do Twojego kształtu oka i długości rzęs.

Jeśli chcesz najlepsze sztuczne rzęsy dla osób z kręconymi rzęsami, należy rozważyć, które z najlepszych rozszerzeń rzęs dla osób z kręconymi włosami trzeba osiągnąć wygląd chcesz. Technik rzęs może pomóc ci dowiedzieć się, które loki są najlepsze dla twojego typu rzęs. Możesz również wydrukować listę kontrolną, aby śledzić swoje wybory. Korzystanie z najlepszych przedłużanie rzęs dla osób z kręcone włosy to świetny sposób, aby twoje oczy wyglądają pełniejsze i bardziej dramatyczne.

D+ curl

Posiadanie kręconych włosów może sprawić, że Twoje rzęsy będą wyglądać na ciężkie. Jednak przedłużanie rzęs może dodać definicji i curl, który jest naturalny wygląd. Można wybrać z różnych loków rozszerzenia rzęs i znaleźć odpowiedni dla Ciebie.

Najlepsze rzęs rozszerzenie curl jest jeden, który będzie najlepiej poprawić swój kształt oka. Możesz chcieć sprawdzić z technikiem, aby dowiedzieć się, co curl jest najlepszy dla Twoich oczu.

Najlepsze loki rozszerzenia rzęs są te, które będą podnosić, dodać objętość i długość do swoich rzęs, i zapewnić otwarty wygląd oczu. Należy również wybrać curl, który uzupełnia kształt twarzy. Jeśli Twoja twarz jest kwadratowa, możesz wybrać loki, które tworzą efekt skierowany ku górze. Jeżeli Twoja twarz jest okrągła, możesz wybrać lokówkę dopasowaną do kształtu Twoich oczu.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, powinnaś wybrać rzęsy, które są wystarczająco długie, aby stworzyć pełną linię rzęs. Dłuższe rzęsy nie wypadną tak szybko jak krótsze. Nie będą też ciągnąć w dół Twoich naturalnych rzęs, gdy otworzysz oczy.

Dla najlepszych rzęs rozszerzenie curl, należy wybrać curl, który jest co najmniej włosy długo, ale jest również nieco bardziej zakrzywione niż naturalne rzęsy. Jeśli wybierzesz lokówkę, która jest zbyt długa, Twoje rzęsy będą się ciągnąć w dół, przez co będą wyglądać nienaturalnie.

Najlepsze loki rozszerzenia rzęs dla Twojego kształtu oka będzie również różnić się w zależności od producenta. Niektórzy technicy rzęs zalecają unikanie pewnych loków. Są to B, C, D, D+ i L. Ci z prostymi rzęsami powinni unikać tych loków.

Najlepsze loki rozszerzenia rzęs będzie również różnić się w zależności od stanu swoich naturalnych rzęs. Na przykład, należy unikać B, C, D, D+, L i U loki. To dlatego, że mogą one powodować przedwczesne wypadanie.

Najlepsze loki przedłużenia rzęs to te, które dadzą Ci naturalnie wyglądające loki. Istnieje wiele loków do wyboru, więc upewnij się, że badania różne te, aby znaleźć najlepszy loki rozszerzenia rzęs dla Twojego kształtu oka.

Unikanie ciężkich rozszerzeń rzęs

Używanie ciężkich rozszerzeń rzęs na ludzi z kręconymi włosami może spowodować uszkodzenie naturalnych rzęs. Rozszerzenia mogą być również zbyt ciężkie dla osób z cienkimi rzęsami. Może to spowodować ich przedwczesne wypadnięcie.

Ciężkie przedłużenia rzęs powinny być stosowane nie bliżej niż 0,5mm do podstawy naturalnych rzęs. Jest to spowodowane tym, że klej na przedłużeniach rzęs nie łączy się dobrze ze skórą.

Przez pierwsze 48 godzin po wypełnieniu, ważne jest, aby unikać wody, ciepła i potu. Te czynności mogą zaszokować klej i zakłócić jego wiązanie. Należy również unikać stosowania wszelkich kosmetyków na bazie oleju lub makijażu w okolicy oczu. Produkty na bazie oleju mogą rozbijać klej i utrudniać jego czyszczenie.

Jeśli masz stan zdrowia, należy skonsultować się z lekarzem przed posiadaniem przedłużenia rzęs. Jeśli cierpisz z powodu infekcji, należy poczekać, aż zostanie wyleczony. Ponadto, powinieneś być wolny od alergii przed uzyskaniem rozszerzeń.

Jeśli miałeś rozszerzenia rzęs, musisz poczekać 24 godziny po ich uzyskaniu przed zastosowaniem jakiegokolwiek tuszu do rzęs lub linerów opartych na kremie. Stosowanie tych produktów może zatkać Twoje mieszki włosowe i spowodować przedwczesne wypadanie włosów.

Po 48 godzinach należy udać się do salonu, aby usunąć przedłużenia. Ważne jest również, aby nie dotykać swoich rzęs palcami. Olejki na palcach mogą zepsuć klej. Należy również unikać używania wacików do usuwania makijażu oczu. Bawełna może również uszkodzić swoje rozszerzenia.

Ważne jest również, aby wybrać odpowiednią średnicę przedłużenia rzęs. Większa średnica oznacza większą wagę. Ważne jest również, aby wybrać klej, który może wytrzymać olej. Najlepszy jest klej odporny na działanie wody.

Należy również unikać używania różdżki do tuszu do rzęs lub szczoteczki do rzęs na swoich przedłużeniach. Narzędzia te nie są bezpieczne. Jeśli masz kosmetyki na bazie oleju lub tusz do rzęs na swoich przedłużeniach, należy użyć niestrzępiącego się płatka do demakijażu, aby je usunąć.

Można również uniknąć uzyskania przedłużenia rzęs umieszczone na oczy, gdy jesteś pod prysznicem. Woda może szokować klej i spowodować jego złamanie.

Prawidłowe czyszczenie

Posiadanie pary sztucznych rzęs może być doskonałym sposobem na podkreślenie swojego wyglądu i stworzenie stylu podpisu. Jednak fałszywe rzęsy muszą być czyszczone, aby utrzymać oczy bezpieczne i zapobiec infekcji. Prawidłowe czyszczenie może również przedłużyć żywotność swoich fałszywych rzęs.

Szybki sposób, aby oczyścić swoje fałszywe rzęsy jest nasycić je w ciepłej wodzie i mydła na kilka minut. To może usunąć makijaż i brud z rzęs. Ale nigdy nie należy pocierać rzęs, gdy są one mokre. Może to prowadzić do kruchego łączenia.

Zaleca się stosowanie bezolejowego środka do usuwania makijażu do czyszczenia przedłużenia rzęs. Szampon dla dzieci jest również dobrą opcją, aby oczyścić swoje rzęsy. Możesz wymieszać ćwierć filiżanki ciepłej wody z odrobiną szamponu dla dzieci, aby uzyskać rozwiązanie. Zastosuj rozwiązanie do swoich rzęs, i delikatnie pocierać. Następnie użyj wacika, aby oczyścić obszar wokół linii rzęs. Możesz również oczyścić wewnętrzne kąciki rzęs.

Kolejnym krokiem jest wytarcie rzęs do sucha. Użyj czystego wacika, aby delikatnie przetrzeć rzęsy od podstawy do końców. Pamiętaj, aby unikać pocierania rzęs okrężnymi ruchami, ponieważ może to spowodować oderwanie kleju.

Ostatnim krokiem jest odstawienie rzęs do wyschnięcia na powietrzu. Możesz użyć miękkiego ręcznika, aby ustawić rzęsy w dół na. Upewnij się, że rzęsy są w ich pierwotnej pozycji. Zapobiegnie to ich przemieszczaniu się i sklejaniu.

Jeśli używasz eyeliner lub tusz do rzęs, możesz użyć gąbki zakończonej mikro wacikiem, aby je usunąć. Możesz również użyć aplikatora do ust, aby usunąć makijaż. Jeśli jednak używasz pędzelka do usuwania makijażu, powinnaś upewnić się, że pędzelek jest za każdym razem czysty.

Przy usuwaniu pojedynczych falsies należy użyć wacika nasączonego płynem do demakijażu. Należy również delikatnie pocierać rzęsy, usuwając wszelkie zanieczyszczenia i brud, które mogły się nagromadzić.

Używanie szamponu do rzęs jest również zalecane do czyszczenia przedłużanych rzęs. Usunie to wszelkie ślady kleju i zapobiegnie ich sklejaniu się.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *